درباره ما

_

درباره ما

پیشگام راه زاگرس

معرفی و تاریخچه

شرکت مهندسین مشاور پیشگام راه زاگرس در تاریخ 18/3/83 با همکاری تعدادی از مهندسین با تجربه در رشته راه و ساختمان و با هدف ارائه خدمات مهندسی در زمینه طراحی ، محاسبه ، نظارت و مشاوره در پروژه های عمرانی تحت ضوابط سازمان مدیریت و برنامه ریزی (سابق) تاسیس و تحت شماره ثبت 9261 به ثبت رسیده است . حوزه فعالیت شرکت در ابتدا در بخش راهسازی و ابنیه فنی بوده و سپس بخش های تاسیسات آب و فاضلاب و راه آهن به آن اضافه شده است .

ماموریت

شرکت مهندسین مشاور پیشگام راه زاگرس با پشتوانه دانش فنی و تجارب کسب شده گذشته و همچنین بهره گیری از نیروهای متخصص و با تجربه و حسن اعتماد کارفرمایان ، ماموریت دارد که در قلمرو صنعت راهسازی ، راه آهن و آب و فاضلاب پاسخگوی نیازهای کارفرمایان و ارائه خدمات مهندسی در زمینه های توسعه راهها ، راه آهن و ابنیه فنی ، شبکه های توزیع آب و جمع آوری فاضلاب ، مخازن ذخیره آب و تصفیه خانه های آب و فاضلاب ، خطوط انتقال آب و فاضلاب و همچنین نقشه برداری باشد .

ارزشها

مسئولیت پذیری ، صداقت ، درستکاری ، پایبندی به تعهدات و اخلاق حرفه ای ، رعایت اصل احترام متقابل ، کار گروهی ، قانون مداری و ارج نهادن به کرامت و مقام انسانی کارکنان .

خط مشی

رعایت الزامات ، اصول و خواسته های کارفرمایان. انجام امور و پروژه ها به صورت حرفه ای در چارچوب شرایط قراردادی و رعایت اخلاق حرفه ای . اجرای پروژه ها با در نظر گرفتن منافع ملی. استفاده از فن آوریهای جدید در طراحی و اجرای پروژه ها . رعایت قوانین ، مقررات و الزامات قانونی .

گواهینامه تشخیص صلاحیت

گواهینامه تشخیص صلاحیت خدمات مشاور این شرکت در تخصص های 1-پایه 2 راهسازی 2- پایه 3 راه آهن 3- پایه 3 تاسیسات آب و فاضلاب از معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی می باشد .

گواهینامه تضمین مدیریت کیفیت

این شرکت از سال 1389 موفق به دریافت گواهینامه 2008- 9001 ISO گردیده است .