معرفی و تاریخچه

شرکت مهندسین مشاور پیشگام راه زاگرس در تاریخ 18/3/83  با همکاری تعدادی از مهندسین با تجربه در رشته راه و ساختمان و با هدف ارائه خدمات مهندسی در زمینه طراحی ، محاسبه ، نظارت و مشاوره در پروژه های عمرانی تحت ضوابط سازمان مدیریت و برنامه ریزی (سابق) تاسیس و تحت شماره ثبت 9261 به ثبت رسیده است . حوزه فعالیت شرکت در ابتدا در بخش راهسازی و ابنیه فنی بوده و سپس بخش های تاسیسات آب و فاضلاب و راه آهن به آن اضافه شده است .

ماموریت
 
شرکت مهندسین مشاور پیشگام راه زاگرس با پشتوانه دانش فنی و تجارب کسب شده گذشته و همچنین بهره گیری از نیروهای متخصص و با تجربه و حسن اعتماد کارفرمایان ، ماموریت دارد که در قلمرو صنعت راهسازی ، راه آهن و آب و فاضلاب پاسخگوی نیازهای کارفرمایان و ارائه خدمات مهندسی در زمینه های توسعه راهها ، راه آهن و ابنیه فنی ، شبکه های توزیع آب و جمع آوری فاضلاب ، مخازن ذخیره آب و تصفیه خانه های آب و فاضلاب ، خطوط انتقال آب و فاضلاب و همچنین نقشه برداری باشد .

ارزشها

مسئولیت پذیری ، صداقت ، درستکاری ، پایبندی به تعهدات و اخلاق حرفه ای ، رعایت اصل احترام متقابل ، کار گروهی ، قانون مداری و ارج نهادن به کرامت و مقام انسانی کارکنان .


خط مشی
  1. رعایت الزامات ، اصول و خواسته های کارفرمایان.
  2. انجام امور و پروژه ها به صورت حرفه ای در چارچوب شرایط قراردادی و رعایت اخلاق حرفه ای .
  3. اجرای پروژه ها با در نظر گرفتن منافع ملی.
  4. استفاده از فن آوریهای جدید در طراحی و اجرای پروژه ها .
  5. رعایت قوانین ، مقررات و الزامات قانونی .

گواهینامه تشخیص صلاحیت

گواهینامه تشخیص صلاحیت خدمات مشاور این شرکت در تخصص های 1-پایه 2 راهسازی 2- پایه 3  راه آهن 3- پایه 3 تاسیسات آب و فاضلاب  از معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی می باشد .

گواهینامه تضمین مدیریت کیفیت
 
این شرکت از سال 1389 موفق به دریافت گواهینامه 2008- 9001 ISO   گردیده است .
 
 
@ 2011 All Right Reserved
      Powered By Noujan.net                                     صفحه اصلی   درباره ما        پیشنهادات     نقشه سایت                                   Number of visit : 116094