عضویت
نام كاربري
كلمه ورود
درخواست عضویت
کلمه ورود را فراموش کرده ام

نظر شما در خصوص طرح جدید وب سایت چیست؟
 عالی
 خوب
 متوسط
 بد

  نتایج نظر سنجی

شرکت مهندسین مشاور پیشگام راه زاگرس در تاریخ 18/3/83  با همکاری تعدادی از مهندسین با تجربه در رشته راه و ساختمان و با هدف ارائه خدمات مهندسی در زمینه طراحی ، محاسبه ، نظارت و مشاوره در پروژه های عمرانی تحت ضوابط سازمان مدیریت و برنامه ریزی (سابق) تاسیس و تحت شماره ثبت 9261 به ثبت رسیده است .
حوزه فعالیت شرکت در ابتدا در بخش راهسازی و ابنیه فنی بوده و سپس بخش های تاسیسات آب و فاضلاب و راه آهن به آن اضافه شده است .
 ماموریت :
شرکت مهندسین مشاور پیشگام راه زاگرس با پشتوانه دانش فنی و تجارب کسب شده گذشته و همچنین بهره گیری از نیروهای متخصص و با تجربه و حسن اعتماد کارفرمایان ، ماموریت دارد که در قلمرو صنعت راهسازی ، راه آهن و آب و فاضلاب پاسخگوی نیازهای کارفرمایان و ارائه خدمات مهندسی در زمینه های توسعه راهها ، راه آهن و ابنیه فنی ، شبکه های توزیع آب و جمع آوری فاضلاب ، مخازن ذخیره آب  و تصفیه خانه های آب و فاضلاب ، خطوط انتقال آب و فاضلاب و همچنین نقشه برداری باشد .
ارزشها :
مسئولیت پذیری ، صداقت ، درستکاری ، پایبندی به تعهدات و اخلاق حرفه ای ، رعایت اصل احترام متقابل ، کار گروهی ، قانون مداری و ارج نهادن به کرامت و مقام انسانی کارکنان .

            

اخبار شرکت
اخبار عمومی    آرشیو این گروه ...
... آرشیو این گروه

1 -انجام امور و پروژه ها به صورت حرفه ای در چارچوب شرایط قراردادی و رعایت اخلاق حرفه ای

2 -رعایت الزامات، اصول و خواسته های کارفرمایان

@ 2011 All Right Reserved
      Powered By Noujan.net                                     صفحه اصلی   درباره ما    خدمات    پیشنهادات     نقشه سایت                                   Number of visit : 116087